Italský med z alpských květů, 250 g (Miele di Flora Alpina)
Apicoltura Rossi medy jsou přírodní produkty, nejsou ochucené, neobsahují aroma a jedná se o medy produkované včelami, které navštěvují jednokvětové pole. Chuť medu je ovlivněna daným květem rostliny. Více
Min. trvanlivost do: 31.12.26
Apicoltura Rossi medy jsou přírodní produkty, nejsou ochucené, neobsahují aroma a jedná se o medy produkované včelami, které navštěvují jednokvětové pole. Chuť medu je ovlivněna daným květem rostliny.
Italský med z alpských květů
Jedná se o med květový, protože pochází z mnoha druhů alpských květů.
Jsou v něm obsaženy různé ctnosti a přednosti mnoha nektarů, z nichž pochází.
Jedná se o selekci společnosti Apicoltura Rossi ze všech květových medů, které se vyrábějí v Alpách.
- Barva: jantarová
- Vůně: alpské květiny
- Chuť: svěží květinová
- Vlastnosti: pomáhá při bolestech v krku a při nachlazení, vynikající dezinfekční prostředek na močové cesty.
Odborníci na med Apicoltura Rossi respektují vlastnosti tohoto daru přírody v každé fázi výrobního procesu, který je přísně kontrolován a připravuje se bez tepelné úpravy. Zásahy do produktu jsou omezeny na minimum a medy z různých šarží se nemíchají, aby se zachovala jejich typičnost.
- Bez přidaných cukrů
- Bez pasterizace
- Bez konzervantů
- Čistě přírodní
Složení: 100% med z alpských květů (země původu: Itálie).
Parametry
| Výrobce | Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 250 g |
| Min. trvanlivost do | 31.12.26 |
| Složení | 100% med z alpských květů (země původu: Itálie). |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1401 Kj / 330 Kcal |
| Tuky | < 0.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | < 0.1 g |
| Sacharidy | 82.0 g |
| z toho cukry | 82.0 g |
| Vláknina | < 0.1 g |
| Bílkoviny | 0.4 g |
| Sůl | < 0.1 g |























