Italský med z chrpových květů, 250 g (Miele di Fiordaliso Giallo)
Apicoltura Rossi medy jsou přírodní produkty, nejsou ochucené, neobsahují aroma a jedná se o medy produkované včelami, které navštěvují jednokvětové pole. Chuť medu je ovlivněna daným květem rostliny. Více
Min. trvanlivost do: 30.12.26
Apicoltura Rossi medy jsou přírodní produkty, nejsou ochucené, neobsahují aroma a jedná se o medy produkované včelami, které navštěvují jednokvětové pole. Chuť medu je ovlivněna daným květem rostliny.
Italský med z chrpových květů (Miele di Fiordaliso Giallo)
Chrpa žlutá je divoce rostoucí trsnatá bylina, která kvete v červenci až srpnu na slunných neobdělávaných polích.
Med z chrpových květů je zvláště ceněný, poměrně vzácný med, který se obtížně vyrábí a je typický pro Apulii.
Má žlutou barvu se zelenkavými odstíny, má tendenci krystalizovat, ale i přesto zůstává krémový.
Chuť je sladká a plná, mírně kořeněný s lehce nahořklou příchutí.
- Vzhled: kompaktní žlutá barva
- Vůně: středně intenzivní
- Chuť: jemná a připomíná divoké květiny
Odborníci na med Apicoltura Rossi respektují vlastnosti tohoto daru přírody v každé fázi výrobního procesu, který je přísně kontrolován a připravuje se bez tepelné úpravy. Zásahy do produktu jsou omezeny na minimum a medy z různých šarží se nemíchají, aby se zachovala jejich typičnost.
- Bez přidaných cukrů
- Bez pasterizace
- Bez konzervantů
- Čistě přírodní
Složení: 100% med z chrpových květů (země původu: Itálie).
Parametry
| Výrobce | Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 250 g |
| Min. trvanlivost do | 30.12.26 |
| Složení | 100% med z chrpových květů (země původu: Itálie). |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1401 Kj / 330 Kcal |
| Tuky | < 0.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | < 0.1 g |
| Sacharidy | 82.0 g |
| z toho cukry | 82.0 g |
| Vláknina | < 0.1 g |
| Bílkoviny | 0.4 g |
| Sůl | < 0.1 g |
























