Šedá mořská sůl z Guerand, 120 g
Min. trvanlivost do: nemá stanovenou expiraci
Šedá mořská sůl z Guerande
Tato sůl se stále sbírá podle starověké keltské metody.
Její šedivá barva je způsobena konkrétním druhem jílu.
Servírování: lehká a výrazná chuť soli je ideální pro ryby a bílé maso.
Jedná se o celozrnnou sůl, která je zcela přírodní a není chemicky ošetřena. To znamená, že neprošla chemickým vysušením, ani chemickým bělením a neobsahuje žádné přidané chemické látky. Vzhledem k tomu, že tato sůl není chemicky ošetřena, ponechává si svou přirozenou barvu a ii vysoký obsah hořčíku. Ten udržuje v soli vodu a následně způsobuje její vlhkost. Sůl se sklízí ručně a čím je vlhčí, tím je čerstvější. Po otevření sklenice sůl trochu vyschne, ale nikdy nebude suchá a vysušená jako jiné soli, které procházejí chemickým sušením a bělením.
Složení: Šedá mořská sůl z Guerande.
Parametry
| Výrobce | Brezzo - Via Enrico Serafino, 3, 12043 Canale (CN) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 120 g |
| Min. trvanlivost do | nemá stanovenou expiraci a při správném skladování může být používán neomezeně dlouho |
| Složení | Šedá mořská sůl z Guerande. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 0.0 Kj / 0.0 Kcal |
| Tuky | 0.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.0 g |
| Sacharidy | 0.0 g |
| z toho cukry | 0.0 g |
| Vláknina | 0.0 g |
| Bílkoviny | 0.0 g |
| Sůl | 99.2 g |



