Dárkový box Our Eternal Box, 200 ml, Cerasus Sanguine
Our Eternal Box je určen pro ty, kteří se chtějí vydat na cestu za objevováním balzamikových octů z třešní Cerasus Sanguine. Více
Min. trvanlivost do: 10.01.31
Our Eternal Box
Our Eternal Box se čtyřmi druhy octů je určen pro ty, kteří se chtějí vydat na cestu poznání celou řadou Cerasus Sanguine.
Lze říci, že se jedná o degustační box, který Vás vezme za poznáním všech balzamikových octů z třešní, včetně toho nejvzácnějšího, Isauro, který se v současné době neprodává samostatně.
Dárkový box obsahuje všechny tři druhy třešňového balzamikového octa a navíc i exkluzivní limitovanou edici třešňového balzamikového octa Isauro.
Isauro je nejhustší, nejplnější a nejsladší třešňový balzamikový ocet Cerasus Sanguine. Vhodný pro zvláštní příležitosti.
Perfektní, originální a luxusní produkt pro výjimečné osoby a nezapomenutelné okamžiky. Jedinečný dárek, který nezůstane bez povšimnutí.
Složení: octový třešňový džus, koncentrovaný třešňový džus, hroznový mošt. Obsahuje siřičitany.
Balzamikový ocet z třešní Cerasus Sanguine
Balsamikový ocet z třešní Cerasus Sanguine se vyrábí inovativním procesem zrání, který umožňuje získat nezměněný, pravý a voňavý produkt, který dokáže zvýraznit chuť pokrmů. Díky tomuto speciálnímu procesu si zachovavá vlastnosti suroviny, ze které je vyroben.
Třešně navíc obsahují antioxidanty, které snižují riziko srdečních onemocnění a bojují proti volným radikálům. Flavonoid kvercitrin, který je v nich obsažen v mírném množství, je jedním z nejúčinnějších protinádorových látek.
Balsamikový ocet z třešní nabízí různé interpretace a nespočetné množství výhod pro celkovou vitalitu člověka. Díky jeho vlastnostem je schopen zaujmout spotřebitele, který navíc neustále hledá i jedinečnou chuť.
Cerasus Sanguine používá pouze přírodní ingredience, jako je třešňová šťáva, a nepřidává cukr, karamel, zahušťovadla, barviva ani jiné nepřirozené přísady. Na rozdíl od jiných produktů na trhu není náš třešňový balzamikový ocet vystaven vysokým teplotám, a proto si zachovává organoleptické vlastnosti třešňové šťávy.
Parametry
| Výrobce | Cerasus Sanguine - via Sassuolo III Tronco 2068, 41048 Fraz. Pigneto Prignano sulla Secchia (MO) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 200 ml |
| Min. trvanlivost do | 10.01.31 |
| Složení | octový třešňový džus, koncentrovaný třešňový džus, hroznový mošt. Obsahuje siřičitany. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě při teplotě do 20°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření |
| Alergeny | Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších 10 mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2 |
| Výživové údaje | na 100 ml |
| Energetická hodnota | 1197 kJ / 281 Kcal |
| Tuky | 0.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.0 g |
| Sacharidy | 65.0 g |
| z toho cukry | 65.0 g |
| Bílkoviny | 2.2 g |
| Sůl | 0.0 g |
| Doba zrání v sudech | min. 6 / 12 / 24 / 36 měsiců |








