Sušená rajčata, 250 g
Pro více informací (Skladování, Alergeny, Výživové údaje, Expirace atd) rozklikněte PARAMETRY
Sušená rajčata, 250 g
Min. trvanlivost do: 31.01.27
Původní cena 139 Kč.
Ušetříte
12 %(17 Kč).
122 Kč
(488 Kč/kg)
Min. trvanlivost do: 31.01.27
Sušená rajčata
Rajčata se suší stejně jako v minulosti, přirozeně na slunci, bez tepelné úpravy.
Rajčata tak zůstávají chutná, připravena pro všechny vaše chutné recepty na míru.
Jsou vynikající jako předkrm a hodí se pro přípravu chutných receptů.
Použití:
- Rajčata omyjte v teplé vodě s octem.
- Nechte je oschnout a dochuťte olejem, česnekem, oreganem a dalšími aromatickými bylinkami.
Složení: sušená rajčata, sůl.
Parametry
| Výrobce | Pagnani Tartufi - Via Fontana 4, 03030 Campoli Appennino (FR) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 250 g |
| Min. trvanlivost do | 31.01.27 |
| Složení | sušená rajčata, sůl. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 463 kJ / 111 kcal |
| Tuky | 1.2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 8.6 g |
| z toho cukry | 2.3 g |
| Vláknina | 14.7 g |
| Bílkoviny | 9.1 g |
| Sůl | 7.5 g |


