Set Lanýž Shop
Pro více informací (Skladování, Alergeny, Výživové údaje, Expirace atd) rozklikněte PARAMETRY
Set Lanýž Shop
Set obsahuje: Lanýžová pasta z bílého drahocenného lanýže 5 %, 90 g + Lanýžový krém z černého lanýže 3%, 90 g + Lanýžová omáčka z černého lanýže 10%, 90 g Více
Běžná cena 587 Kč.
Ušetříte
32 %(188 Kč).
399 Kč
(1 477,78 Kč/kg)
Set obsahuje: Lanýžová pasta z bílého drahocenného lanýže 5 %, 90 g + Lanýžový krém z černého lanýže 3%, 90 g + Lanýžová omáčka z černého lanýže 10%, 90 g Více
Při výrobě našich produktů jsme se snažili zvýšit kvalitu tří hlavních surovin, kterými jsou žampiony, lanýže a extra panenský olivový olej. A Proto jsme vybrali tyto italské suroviny nejvyšší kvality.
- žampiony: houby sklizené v Itálii a zpracované v čerstvém stavu; nepoužíváme průmyslově předzpracované a konzervované produkty, ale pouze čerstvé žampiony
- lanýže: výhradně italské, prvotřídní kvality a ve větším množství než u běžných produktů na trhu
- olej: italský extra panenský olivový olej lisovaný za studena, který dodává hotovému produktu charakter a osobnost
Set obsahuje:

Parametry
| Výrobce | FDL trade s.r.o. - Jičínská 226/17, 130 00 Praha - Česká republika |
|---|---|
| Hmotnost | 3x 90 g |
| Doporučené množství pro jednu osobu | 15g - 20g |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | neotevřené produkty lze uchovávat mimo lednici na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici a spotřebovat do 7/10 dní |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1172 Kj / 280 kcal |
| Tuky | 31.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4.5 g |
| Sacharidy | 2.5 g |
| z toho cukry | 0.3 g |
| Bílkoviny | 2.8 g |
| Sůl | 0.3 g |
| Odpovědná společnost | Vyrobeno v Itálii - 03030 Campoli Appennino FR pro FDL trade s.r.o., Jičínská 226/17, 130 00 Praha - Česká republika |




