Sardinky ve slunečnicovém oleji, 125 g
Sardinky ve slunečnicovém oleji, 125 g
Min. trvanlivost do: 28.08.29
Min. trvanlivost do: 28.08.29
Sardinky ve slunečnicovém oleji
Sardinky Porticello se loví každodenně tradičními rybolovnými metodami.
Zpracovávají se čerstvé, přímo v místě lovu zkušenými rukama, které se této činnosti věnují již mnoho let a mají v ní dlouhou tradici.
Jsou přirozeným zdrojem bílkovin a bohatá na omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou, vitamín D, vitamín B12, fosfor a vápník. Neobsahují lepek ani GMO.
Používá se pouze kvalitní surovina s ohledem na ekosystém a mořské dno.
Složení: sardinky, slunečnicový olej 27 %, sůl.
Hmotnost: 125 g - Netto: 85 g
| Výrobce | FRIOS s.r.l. - Via Cristoforo Colombo 13, 64025 Pineto (TE) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 125 g |
| Min. trvanlivost do | 28.08.29 |
| Složení | sardinky, slunečnicový olej 27 %, sůl. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | neotevřené produkty lze uchovávat mimo lednici na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici a spotřebovat do 2 dnů |
| Alergeny | Ryby a výrobky z nich |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 758 kJ / 181 kcal |
| Tuky | 13.2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2.7 g |
| Sacharidy | 0.5 g |
| z toho cukry | 0.1 g |
| Bílkoviny | 21.4 g |
| Sůl | 0.72 g |

