Plněné pálivé italské papričky, 290 g
Plněné pálivé italské papričky, 290 g
Min. trvanlivost do: 30.06.27
Min. trvanlivost do: 30.06.27
Plněné pálivé italské papričky
Plněné papričky nebo plněné pálivé papričky jsou tradiční italská pochoutka z Kalábrie.
Připravují se z kulatých papriček sklizených v plné zralosti. Po umytí a odstranění semínek se papričky několik minut vaří při vysoké teplotě a poté se ponoří do směsi octa, vína a koření. Následně se naplní lilkem, tuňákem a kapary. Nakonec se zelenina uzavře do skleněné nádoby naplněné extra panenským olivovým olejem.
Plněné papričky jsou připravené k okamžitému servírování a jsou ideální jako předkrm, příloha nebo jako speciální přísada do salátů a kreativních pokrmů.
Složení: pálivé chilli papričky, slunečnicový olej, náplň chilli papriček (lilek, tuňák, kapary), vinný ocet, sůl, regulátor kyselosti: E 330, antioxidant: E 300.
| Výrobce | Azienda Agricola Fontana - Contrada Salice – 87064 Corigliano Calabro (CS) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 290 g |
| Min. trvanlivost do | 30.06.27 |
| Složení | pálivé chilli papričky, slunečnicový olej, náplň chilli papriček (lilek, tuňák, kapary), vinný ocet, sůl, regulátor kyselosti: E 330, antioxidant: E 300. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici a spotřebovat do 15 dní |
| Alergeny | Ryby a výrobky z nich |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 402 kJ / 97 kcal |
| Tuky | 8.6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1.0 g |
| Sacharidy | 2.8 g |
| z toho cukry | 1.4 g |
| Bílkoviny | 1.4 g |
| Sůl | 3.8 g |




