Pikantní zeleninová směs Kalábrijská Tarantella, 290 g
Pikantní zeleninová směs Kalábrijská Tarantella, 290 g
Min. trvanlivost do: 30.09.28
Min. trvanlivost do: 30.09.28
Pikantní zeleninová směs Kalábrijská Tarantella
Pikantní zeleninová směs ideální na dochucení těstovin, jako náplň do sendvičů a na obložené chlebíčky, do kanapek, na bruschetty a na pizzy.
Výborně se hodí k přípravě předkrmů nebo k dochucení prvních a druhých chodů z masa, ryb a zeleniny.
Složení: cibule 40 %, chilli papričky 25 %, žampiony 10 % (Agaricus bisporus), slunečnicový olej, oregano, česnek, sůl, vinný ocet, regulátor kyselosti E 330, antioxidant E 300.
| Výrobce | Azienda Agricola Fontana - Contrada Salice – 87064 Corigliano Calabro (CS) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 290 g |
| Doporučené množství pro jednu osobu | 10g - 15g |
| Min. trvanlivost do | 30.09.28 |
| Složení | cibule 40 %, chilli papričky 25 %, žampiony 10 % (Agaricus bisporus), slunečnicový olej, oregano, česnek, sůl, vinný ocet, regulátor kyselosti E 330, antioxidant E 300. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | neotevřené produkty lze uchovávat mimo lednici na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1300 Kj / 315 Kcal |
| Tuky | 32.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3.6 g |
| Sacharidy | 4.4 g |
| z toho cukry | 2.7 g |
| Bílkoviny | 1.6 g |
| Sůl | 1.7 g |









