Lanýžová omáčka z černého lanýže 10%, 90 g (Lanýžová pasta)
Lanýžová omáčka z černého lanýže 10%, 90 g (Lanýžová pasta)
Lanýžová omáčka z černého lanýže 10% je považována za základní ingredienci pro přípravu lanýžových omáček. Je známá a oceňovaná po celém světě pro svou jednoduchost a intenzivní chuť. Více
Min. trvanlivost do: 21.01.29
Lanýžová omáčka z černého lanýže 10% je považována za základní ingredienci pro přípravu lanýžových omáček. Je známá a oceňovaná po celém světě pro svou jednoduchost a intenzivní chuť. Více
Min. trvanlivost do: 21.01.29
Při výrobě našich produktů jsme se snažili zvýšit kvalitu tří hlavních surovin, kterými jsou žampiony, lanýže a extra panenský olivový olej. A Proto jsme vybrali tyto italské suroviny nejvyšší kvality.
- žampiony: houby sklizené v Itálii a zpracované v čerstvém stavu; nepoužíváme průmyslově předzpracované a konzervované produkty, ale pouze čerstvé žampiony
- lanýže: výhradně italské, prvotřídní kvality a ve větším množství než u běžných produktů na trhu
- olej: italský extra panenský olivový olej lisovaný za studena, který dodává hotovému produktu charakter a osobnost
Lanýžová omáčka z černého lanýže 10 % (Lanýžová pasta)
Lanýžová omáčka z černého lanýže 10% je považována za základní ingredienci pro přípravu lanýžových omáček. Je známá a oceňovaná po celém světě pro svou jednoduchost a intenzivní chuť.
Bohatá receptura s 10 % obsahem lanýžů
Síla této lanýžové omáčky spočívá v její čisté a vyvážené receptuře. Konkrétně kombinuje 65 % zpracovaných čerstvých žampionů, 10 % kousků italského černého letního lanýže (Tuber Aestivum) a extra panenský olivový olej. Díky tomu je nejen bez lepku, konzervantů a barviv, ale nabízí také plnou a autentickou chuť, která respektuje chuť lanýžů, aniž by ji překryla.
Tajemství přípravy (a jak ji používat)
Aby se co nejvíce rozvinula vůně lanýžové omáčky, doporučujeme ji před použitím mírně zahřát. Jemně ji zahřejte na pánvi s trochou extra panenského olivového oleje a s celým stroužkem česneku, který před podáváním vyjměte. Tím se aroma ještě více rozvine.
Jelikož je omáčka již připravená k použití, tak její využití je neomezené:
- Těstoviny: Skvěle se hodí k dochucení vaječných těstovin (např. fettuccine), rizot nebo noků.
- Předkrmy: Je ideální na crostini, tartinky a bruschetty.
- Omelety a maso: vynikající k omeletám, volským okům a masovým pokrmům.
Servírované množství: Postupně přidávejte malé množství, dokud nedosáhnete požadované chuti. Doporučené množství je 20–25 gramů na osobu.
Skladování a čerstvost
Před otevřením skladovat na suchém, tmavém a chladnějším místě. Jelikož se jedná o produkt s vysokým obsahem hub, tak po otevření spotřebovat do 7-10 dnů a uchovávat v lednici. Před vložením do lednice doporučujeme vždy produkt zalít trochou oleje a dobře zavřít víčko, přičemž se zachovává čerstvost produktu.
Složení: žampiony 65%, extra panenský olivový olej 20%, lanýž letní (Tuber aestivum, Vittad.- původ: Itálie) 10 %, sůl, pepř, petržel, česnek, aroma.
| Výrobce | FDL trade s.r.o. - Jičínská 226/17, 130 00 Praha - Česká republika |
|---|---|
| Hmotnost | 90 g |
| Doporučené množství pro jednu osobu | 15g - 20g |
| Min. trvanlivost do | 21.01.29 |
| Složení | žampiony 65%, extra panenský olivový olej 20%, lanýž letní (Tuber aestivum, Vittad.) 10 %, sůl, pepř, petržel, česnek, aroma. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | neotevřené produkty lze uchovávat mimo lednici na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici a spotřebovat do 7/10 dní |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1172 Kj / 280 kcal |
| Tuky | 31.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4.5 g |
| Sacharidy | 2.5 g |
| z toho cukry | 0.3 g |
| Bílkoviny | 2.8 g |
| Sůl | 0.3 g |
| Odpovědná společnost | Vyrobeno v Itálii - 03030 Campoli Appennino FR pro FDL trade s.r.o., Jičínská 226/17, 130 00 Praha - Česká republika |






