Italské rizoto na kari s krevetami, 250 g (Risotto Gamberetti e Curry)
Italské rizoto na kari s krevetami, 250 g (Risotto Gamberetti e Curry)
Min. trvanlivost do: 31.05.27
Min. trvanlivost do: 31.05.27
Italské rizoto na kari s krevetami (Risotto Gamberetti e Curry)
Hotové směsi na rizoto Ideariso vznikají spojením vybraných kvalitních surovin s odrůdou Carnaroli, která je ideální pro přípravu vynikajících rizot podle italské tradice.
Rýže Carnaroli je základní surovinou kvalitního rizota, protože spojuje vynikající chuť s dokonalou pevností při vaření.
A konečně, vlastnost, která nejvíce odlišuje směsi na rizoto Ideariso, je doba vaření: za cca 15 minut získáte tři porce krémového rizota vynikající chuti.
Tato směs je balena v ochranné atmosféře.
Příprava: Nasypte „směs na rizoto“ do pánve s trochou rozehřátého oleje a za stálého míchání na mírném ohni 1 minutu opékejte. Za stálého míchání vlijte půl sklenice vody nebo bílého vína a nechte tekutinu odpařit. Postupně přidávejte 600-800ml horké vody a nechte ji úplně odpařit (cca 15 min). Nakonec přidejte kousek másla a nechte nerozpustit.
Složení: rýže Carnaroli 92 %, krevety* 2,5 %, kari* 0,5 % (koriandr, kurkuma, bobkový list, hřebíček, česnek, chilli, kmín), zeleninový vývar* (sůl, bramborový škrob a maltodextriny, kvasnicový extrakt, extrakty z mrkve a cibule, slunečnicový olej, extrakty z bazalky, petržele a rozmarýnu), petržel*, česnek*, cibule*, sůl. (*)Dehydratované produkty.
Doba vaření: cca 15 minut
| Výrobce | Ideariso Soc. Agr. - Piazza Martiri della Libertà 1, 13100 Vercelli - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 250 g |
| Doporučené množství pro jednu osobu | 80g - 100g |
| Min. trvanlivost do | 31.05.27 |
| Složení | rýže Carnaroli 92 %, krevety* 2,5 %, kari* 0,5 % (koriandr, kurkuma, bobkový list, hřebíček, česnek, chilli, kmín), zeleninový vývar* (sůl, bramborový škrob a maltodextriny, kvasnicový extrakt, extrakty z mrkve a cibule, slunečnicový olej, extrakty z bazalky, petržele a rozmarýnu), petržel*, česnek*, cibule*, sůl. (*)Dehydratované produkty. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | Korýši a výrobky z nich |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1493 kJ / 352 kcal |
| Tuky | 1.3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 76.0 g |
| z toho cukry | 0.5 g |
| Vláknina | 1.3 g |
| Bílkoviny | 8.4 g |
| Sůl | 1.9 g |















