Italská Rýže Carnaroli zrající 12 měsíců, 500 g
Italská Rýže Carnaroli zrající 12 měsíců, 500 g
Min. trvanlivost do: 30.05.29
Min. trvanlivost do: 30.05.29
Italská Rýže Carnaroli zrající 12 měsíců
Rýže Carnaroli je základní surovinou kvalitního rizota, protože spojuje vynikající chuť s dokonalou pevností při vaření.
Technika zrání vychází ze staré čínské tradice a spočívá v tom, že se neloupaná rýže nechává zrát po dobu nejméně jednoho roku.
Díky tomu rýže v pokrmu lépe absorbuje aroma a koření.
Ideální pro rizota a do salátů, skvěle drží tvar a neslepuje se.
Tato rýže je balena do tuby z hliníkovaného kartonu s kontrolovanou atmosférou, aby byla zaručena jedinečná čerstvost a kvalita.
Složení: Italská rýže Carnaroli 100 %. Původ rýže: Itálie.
Doba vaření: 18 - 19 min.
| Výrobce | Ideariso Soc. Agr. - Piazza Martiri della Libertà 1, 13100 Vercelli - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 500 g |
| Doporučené množství pro jednu osobu | 80g - 100g |
| Min. trvanlivost do | 30.05.29 |
| Složení | Italská rýže Carnaroli 100 %. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1481 kJ / 349 kcal |
| Tuky | 0.6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 78.0 g |
| z toho cukry | 0.3 g |
| Vláknina | 1.4 g |
| Bílkoviny | 7.4 g |
| Sůl | 0.01 g |

















