Červená dýně v extra panenském olivovém oleji, 290 g
Červená dýně v extra panenském olivovém oleji, 290 g
Min. trvanlivost do: 12.01.28
Min. trvanlivost do: 12.01.28
Červená dýně v extra panenském olivovém oleji
Červená dýně v extra panenském olivovém oleji je opravdová gastronomická delikatesa, která spojuje kalábrijskou kulinářskou tradici s moderním uměním konzervace.
Dýně jsou pečlivě vybírány, aby byla zaručena ta nejvyšší kvalita. Po sklizni se dýně nakrájí na kousky a lehce se podusí, což zvýrazní jejich sladkou chuť a zlepší konzistenci. Následně se ponoří do směsi extra panenského olivového oleje, octa, soli a pečlivě vybraných aromatických bylinek a koření, které jim dodávají jedinečně neodolatelnou chuť .
Výsledkem je produkt, který si zachovává čerstvost a autentickou chuť dýně, s dokonalou rovnováhou mezi sladkostí a pikantností.
Červená dýně v extra panenském olivovém oleji je připravená k okamžitému servírování, ideální jako předkrm, příloha nebo jako speciální přísada do salátů a kreativních pokrmů.
Složení: červená dýně 70 %, v extra panenský olivový olej 30 %, chilli papričky, petržel, česnek, sůl, vinný ocet, regulátor kyselosti: E 330, antioxidant: E 300.
| Výrobce | Azienda Agricola Fontana - Contrada Salice – 87064 Corigliano Calabro (CS) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 290 g |
| Min. trvanlivost do | 12.01.28 |
| Složení | červená dýně 70 %, v extra panenský olivový olej 30 %, chilli papričky, petržel, česnek, sůl, vinný ocet, regulátor kyselosti: E 330, antioxidant: E 300. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 285 Kj / 68 Kcal |
| Tuky | 5.7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.0 g |
| Sacharidy | 2.6 g |
| z toho cukry | 0.0 g |
| Bílkoviny | 1.8 g |
| Sůl | 0.5 g |



