Bergamotová Marmeláda, 230 g
Bergamotová Marmeláda, 230 g
Min. trvanlivost do: 05.06.28
Min. trvanlivost do: 05.06.28
Bergamotová Marmeláda
Bergamot je aromatické ovoce podobné citronu se širokým využitím díky jeho éterické silici. Jedná se o citrus křížený citronem, cedrem a limetkou.
Pěstovány jsou na jihu Italie v oblasti Kalábrie.
Tato bergamotová marmeláda má velmi intenzivní chuť díky přidanému obsahu kůry.
Barva je tmavě žlutá, chuť a vůně intenzivní, která může být přirovnána ke sladkokyselému citronu.
Neobsahuje žádné chemické a umělé látky, skládá se pouze z bergamotu, z jeho dužina, štávy a kůry, a s trochou cukru.
Vhodný i na dorty, koláče a do jogurtů.
Složení: bergamotová kůra, dužina a šťáva 55 %, cukr 38 %.
Použité ovoce: 55 g na 100 g - Celkový obsah cukrů: 38 g na 100 g
Bez konzervantů a barviv.Vhodné pro děti, vegany i vegetariány.
| Výrobce | Azienda Agricola Fontana - Contrada Salice – 87064 Corigliano Calabro (CS) - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 230 g |
| Min. trvanlivost do | 05.06.28 |
| Složení | Bergamotová kůra, dužina a šťáva 55 %, cukr 38 %. |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě, po otevření produktu uchovávat v lednici a spotřebovat do 7/10 dní |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 891 kJ / 210 kcal |
| Tuky | 0.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.0 g |
| Sacharidy | 52.0 g |
| z toho cukry | 51.0 g |
| Bílkoviny | 0.0 g |
| Sůl | 0.0 g |


