Aromatická polozpracovaná rýže Penelope Rosa, 500 g
Aromatická polozpracovaná rýže Penelope Rosa, 500 g
Min. trvanlivost do: 30.11.28
Min. trvanlivost do: 30.11.28
Aromatická polozpracovaná rýže Penelope Rosa
Rýže Penelope Rosa vzniká částečným zpracováním celozrnné černé rýže Nero Penelope, aromatická rýže s jemnou chutí a vůní.
Výsledkem pečlivého výběru a zpracování rýže vzniká ideální produkt pro jednoduchá i luxusní jídla.
Skvělá pro přípravu aromatického rizota, poke a do rýžových salátů, které se připravují rychle a pro svou barevnost a vůni zaručuje i pestrost pokrmů.
Pokud při vaření rýže přidáte kyselou ingredienci (např. citronová šťáva, bílé víno nebo jablečný ocet), tak rýže získá jeden z mnoha odstínů růžové barvy.
Tato rýže je balena do tuby z hliníkovaného kartonu s kontrolovanou atmosférou, aby byla zaručena jedinečná čerstvost a kvalita.
Složení: Italská rýže Penelope 100 %. Původ rýže: Itálie.
Doba vaření: 10 - 12 min.
| Výrobce | Ideariso Soc. Agr. - Piazza Martiri della Libertà 1, 13100 Vercelli - Itálie |
|---|---|
| Hmotnost | 500 g |
| Doporučené množství pro jednu osobu | 80g - 100g |
| Min. trvanlivost do | 30.11.28 |
| Složení | Italská rýže Penelope 100 % |
| Země původu | Itálie |
| Skladování | skladovat na chladném suchém místě |
| Alergeny | bez alergenů |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1486 kJ / 351 kcal |
| Tuky | 1.7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 75.0 g |
| z toho cukry | 0.5 g |
| Vláknina | 3.2 g |
| Bílkoviny | 7.2 g |
| Sůl | 0.02 g |















